Menu

BlackJack gierka w karty

11/05/2017 - BLACKJACK

BlackJack gierka w karty to amerykański odpowiednik gry karcianej, zwanej u nas popularnie oczkiem. Dlatego istnieje w niej wiele angielskich nazw, które są powszechnie stosowane.

Każdy, kto chce wejść w tę grę, musi się z nimi najpierw zapoznać, aby wiedzieć, co i kiedy powinien zastosować. Pomyłka może tutaj dużo kosztować, jednak nie jest to trudne, ponieważ nazwy są krótkie i nie jest ich dużo. Aby się ich najlepiej nauczyć i się do nich przyzwyczaić, najlepiej poćwiczyć w domu w praktyce.

Pierwszym ważnym hasłem angielskim jest „bet”, co oznacza po prostu zakład. Hasło to wywołuje krupier, aby każdy mógł rzucić swoją stawkę. W Black Jacku online natomiast grę rozpoczyna słowo „Deal”. Często używany jest też „Split”, ale jest to bardziej skomplikowane. Hasło „double” gracz może zastosować, ale dopiero wtedy, kiedy dostanie co najmniej 2 karty i wtedy, kiedy jest pewien, że może wygrać dane rozdanie. Należy pamiętać, że nie wolno stosować tego hasła, jeśli gracz ma w ręku Black Jacka. Gracz ma też możliwość ubezpieczenia się, czyli odebrania połowy swojej stawki, kiedy jego pierwszą kartą będzie as. Jednak jest to uprzedzone określonymi warunkami. Istnieje też hasło „pass” o wiadomym znaczeniu, a jest ono stosowane wówczas, kiedy gracz ma możliwość wykupienia dla siebie ubezpieczenia, choć nie chce z niego skorzystać. Ale w tym przypadku, gdy rozdający posiada w ręku Black Jacka, gracz odpada z gry.

BlackJack gierka w karty nie rządzi się tak sztywnymi zasadami, jak na przykład w pokerze. Dlatego jest interesujący. Dla każdego jest to odkrycie czegoś nowego, nowych wrażeń i nowej podróży. To podróż wraz z nowymi hasłami i zasadami. Kiedy człowiek już wdroży się w tajniki tej wspaniałej gry, nie będzie się mógł od niej oderwać , jak wiele osób na całym świecie. Jednak należy też uważać, aby nie zostać nałogowcem, ponieważ to może poważnie naruszyć Zycie każdego z nas. Wtedy Black Jack może stać się dość nieprzyjemnym wspomnieniem, a powinien być jedynie rozrywką, która bawi, a zarazem uczy nowych doświadczeń.gierki
bezpieczny hazard

Dodaj komentarz