Menu

Mogli dokonywać Gambling trudniejsze, ale nastąpi to się utrzymywać

13/10/2017 - ARTYKUŁY HAZARDOWE

W branży hazardu internetowego, który jest dwanaście miliardów dolarów biznesowych jest całkowicie gotowy do startu w Stanach Zjednoczonych. Prezydent Bush czeka na znak bezprawne Internet Gambling Enforcement Act,

która została przedstawiona do Kongresu, który jest w posiadaniu wielu miliardów branży hazardu internetowego przez wątku. Tennessee Senator Bill Frist, przedstawił projekt ustawy o dołączenie go do bezpiecznego portu ustawy przed Kongresem podjęła wyborów wgłębienia w listopadzie 2006 roku. Bezprawne Internet Gambling Enforcement Act ma głuszyć wszystkich internetowych witryn hazardowych przez uczynienie go za nielegalne banku, karty kredytowej lub systemu płatności online wszelkie odniesienia do płatności internetowych firm hazardowych. Nowa ustawa stanowi, że Online Gambling witryn są obecnie zakazane wszystkie rodzaje kontroli, karty kredytowej lub elektronicznego przelewu płatności na internetowych gier w Stanach Zjednoczonych. Z tej ustawy gotowi zostać podpisana, z hazardu internetowego biznesu będzie chaotyczna.

Przywódcy hazardu internetowego biznesu byli zaszokowani na przejście prawa. Zabrali drastycznych środków w wyniku tego zdarzenia i rozpoczął handel od akcji na London Stock Exchange, które usuwane o osiem miliardów z tej branży. PartyGaming, największego na świecie internetowego hazardu w miejscu powiedział, że zaprzestanie ich więzi z USA 920000 aktywnych klientów że obecnie tylko wtedy, gdy rzeczywiście Bush podpisze nowy akt prawny.

Branży hazardu online została naruszona nawet znacznie choć ustawa nie została jeszcze podpisana. PartyGaming zapasów spadły aż o sześćdziesiąt jeden procent kończąc się na embarassing ,81 centów udziału. Inne znane witryn hazardowych jak „Sportingbet” i „888 Holding” również ciężko dotkniętych przez zmianę i od tego czasu stracił ogromną sumę pieniędzy na ich akcje. „888 Holding”, na przykład, miał czterdzieści osiem procent na zmniejszenie ich udziałów upuszczając je w dół do 1,42 dolarów na akcje na rynku brytyjskim. W świetle tego wydarzenia, ale zapowiedziała, że nie będzie już kontynuować hazardu internetowego biznesu w Stanach Zjednoczonych ..

Ustawa ta jest crushingly branży hazardu online gospodarki USA, ponieważ rynek konsumencki jest odpowiedzialne za około pięćdziesiąt do sześćdziesięciu procent dochodów hazardu online. Ten krytyczny wobec prawa właścicieli witryn internetowych gier hazardowych nie zmuszają przedsiębiorstwa albo zamknąć lub przenieść, ale co to jest jasne, że nie są one mile widziane w Stanach Zjednoczonych.

Został on zgodnie z przewidywaniami Sue Schneider, w Pani przewodniczącego Interactive Gaming Council, że ponad pięćset firm działa około dwudziestu trzysta internetowych witryn hazardowych na całym świecie będą skierowane wyginięciem i najprawdopodobniej zostaną wymazane z branży wszyscy razem . Kilka firm, które udało się przeżyć dzięki temu próbuje kryzysu będzie musiał żyć z ogromnym ograniczenia w ich dochodów i dowiedzieć nowych sposobów reestablishing siebie. Jednym z rozwiązań było otworzyć działalność w rynku w Azji, ale tylko czas pokaże, że jeśli pomysł robót lub nie. Niezależnie od okoliczności, firm tylko dwieście siedemdziesiąt dni po rachunku jest podpisany dowiedzieć plan działania, zanim nowa ustawa jest egzekwowane.gierki
bezpieczny hazard