Menu

Poker gierka karciana

11/05/2017 - POKER

Zasady gry w pokera są bardzo trudne i różnią się niezwykle pomiędzy licznymi odmianami tej gry. Można przecież wymienić tak bardzo odmienne i różniące się od klasycznego pokera odmiany, jak na przykład Texas Hold’em oraz setki mniej lub bardziej rozpowszechnionych odmian. Mimo to jest kilka wspólnych cech jakie posiadają wszystkie odmiany i cechy, zasady te należy dobrze poznać, aby być wytrawnym pokerzystom.

Przechodząc jednak do sedna sprawy. Grę zaczyna się od obstawienia, w ciemno, przez graczy. Dopiero jak wszyscy dorzucą coś do puli mogą być rozdane pierwsze karty. Teraz następuje kolejne rozdania i licytacje pomiędzy graczami, jest to główna faza gry, która kończy się wyłożeniem lub kiedy przy stole zostaje tylko jeden gracz z kartami.

Poker gierka karciana wygrywa ten kto ma najsilniejsze karty lub ten kto pozostał przy stole z kartami, nieważne z jakimi.
Poszczególne odmiany różnią się tutaj rozdaniami i tak dalej, ale jeszcze jeden szczegół pozostaje niezwykle ważny, a mianowicie tak zwany blef pokerowy. Bez tego poker nie byłby pokerem. Blef nie ma nic wspólnego z oszustwem, jak laik mógłby pomyśleć, chodzi tutaj o to, aby wprowadzić przeciwnika w błąd. Należy maskować swoje prawdziwe emocje, udawać inne i robić wszystko, aby przeciwnicy nie wyczuli jakie karty mamy.
Jeśli dojdziecie do perfekcji z blefem pokerowym to możecie być pewni pasma zwycięstw w tej grze. Jednakże należy pamiętać, że aby być dobrym w pokera trzeba niezwykle dużo ćwiczyć. Inaczej nie da się dojść do perfekcji.

Jak zaczynacie swoją przygodę z pokerem to warto zacząć ćwiczyć ze znajomymi, rozegrać kilka, tak zwanych pilotażowych partii, dobrym rozwiązaniem jest także rozgrywka w Internecie. Jest tutaj wiele portali, które umożliwiają granie za darmo w pokera, co bardzo ułatwia nabycie wprawy amatorom.
Jeśli będziecie wytrwale i długo liczyć możecie być pewni, że po pewnym czasie staniecie się wytrawnymi pokerzystami szanowanymi przez innych.gierki
bezpieczny hazard

Dodaj komentarz